KITENDA WILI"NYUMBA YANGU NDOGO LAKINI INAENEA WATU WENGI' MBUTA NANGA!!


GODBLESS LEMA MBUNGE WA CHADEMA ARUSHA 'WANTED IN UK FOR SEXUAL ASSAULT(UBAKAJI) BY POLICE IN UK -LONDON" FLORA LYIMO WISH FOR HER BIRTHDAY MWAKA HUU 2013 IS JUSTICE "TUKIO HILI LILIFANYIKA ALIPOKUJA LONDON KUFUNGUA TAWI LA CHADEMA LONDON 2012' LEMA BAADA YA TUKIO ALIKIMBIA LONDON NA ALIPOTAFUTWA NA POLICE HAKUPATIKANA KWA SABABU YA MAJINA ALOSAFIRIA KUTOKUWA NA UHAKIKA NA VILE VILE HAIKUJULIKANA ALIKOFIKIA WAKATI ALIPOKUJA LONDON ' NA TANGU SIKU YA TUKIO UCHUNGUZI UNAENDELEA NA SASA YUPO WANTED IN UK' JE TANZANIA MNALAKUSEMA KUHUSU HUYU MBAKAJI '?NAJUA WENGI WANAMTETEA KWA PALE HAWAJUI UKWELI WA TUKIO HILI'NA MPAKA WATAKAPO INGIA MILANGO YA MAHAKAMA NDIYO WATAKAPOJUA NI NINI HASA WANATETEA 'IKIWA HUNA LAKUSEMA BORA UNYAMAZE NA KUSOMA KIMNYAA" ASANTENI KWA WALE MNAOPINGA UBAKAJI NA UONEAJI WA KINA MAMA ULIMWENGUNI NA HASA TANZANIA AMBAPO WENGI HAWAJUI NINI MAANA YA RAPE UBAKAJI,NA WENGI WANASEMA HAWAWEZI KUSEMA KWA MTU YOYOTE KWANI WANAJIONEA AIBU.MSIJIONEE AIBU 'SIYO KOSA LAKO KUBAKWA 'ALIE KUBAKA NDO WAKUJIONEA AIBU NA KUTANGAZWA DUNIA NZIMA IMFAHAM"

PLEASE SUPPORT FLORA LYIMO STOP RAPE AND RAP CHARITY"

PLEASE SUPPORT FLORA LYIMO STOP RAPE AND RAP CHARITY"
JAMBO EVERYONE" HERE COME YOUR ONE AND ONLY FIRST(in Tanzania) AND SECOND IN THE WORLD TANZANIAN FASHION POLICE"( MBUTA NANGA)YES SHE IS FOR WATANZANIA ZAIDI" DON'T YOU KNOW WHO I' AM" I'M FLORA LYIMO FASHION POLICE, TRADER,FASHION DESIGNER ,BLOGGER ,PHOTOGRAPHER BUYER AND CEO/FOUNDER OF HOUSE OF FLORA " NEED TO KNOW MORE ABOUT ME" WHATSAPP +44 7787471024 EMAIL:flo1974@btinternet.com OH''BEFORE YOU GO" PLEASE DONATE WHAT YOU CAN OR BUY ONE OF MY KNIT &CROCHET PRODUCT ANYTHING THAT I DESIGN AND THE FOUND WILL ALL GO TO FLORA LYIMO STOP RAPE AND RAP CHARITY" DONATE TO LIoyds TSB ACCOUNT:14590768 CODE:30-65-41 IF YOU WANT TO BUY EMAIL OR WHATSAPP US 'THEN WILL SEND YOUR PRODUCT TO YOU FREE POST ANYWHERE YOU ARE" THANK YOU" ABOUT THE CHARITY" HII CHARITY NI KWA AJILI YA KUWASAIDIA WALE KINA MAMA/DADA WANAOJIUZA OVYO "KUPATA AJIRI ,WALE WALIOBAKWA KUPATA MAHALI PA KWENDA NA PAKUWEZA KUSAIDIWA KWA HUDUMA ZA KWANZA NA VILE VILE KUSAIDIANA NA POLICE KUWEZA KUANGAMIZA WANAOWABAKA NA KUHAKIKISHA WAMEPEWA ADHABU YAO INAYOWASTAHILI" NA MWISHO KABISA KUWEZA KUJENGA CLINIC YA KINA MAMA/DADA WANAPOKUWA NA MIMBA HADI KUJIFUNGUA ILI KUWEZA KUPATA MAELEZO BORA (RECEIVE MEDICAL ADVICE) NA KUWEZA KUJIFUNGULIA MAHALI PASAFI NA PENYE HUDUMA BORA" ILI KUEPUSHA VIFO VINAVYOTOKEA MARA KWA MARA TANZANIA AMBAPO MAMA HUPOTEZA MAISHA YAKE AU WOTE MAMA NA MTOTO KUPOTEZA MAISHA YAO KWA PALE WANAPOKOSA VITUO BORA VYAKUWEZA KUWASAIDIA NA KUWAFUNDISHA VEMA" NA AMINI PAMOJA TUKISHIRIKIANA TUTAFIKA NA KUONA HAYA YOTE NILIYOYATAJA HAPA YAKIWEPO TANZANIA KWA UMOJA WETU" GOD BLESS YOU AND GOD BLESS THE WORLD" AMEN"

KWA URAHISI ZAIDI PATA KILA KITU AMBACHO KIMEPOSTIWA TANGU KUANZISHWA KWA BLOG HII

Loading...

FLORA LYIMO BLOG

FLORA LYIMO BLOG

FLORA

FLORA

DIDAS ENTERTAINMENT

DIDAS ENTERTAINMENT

FLORA NA RAIS JK

FLORA NA RAIS JK

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

FLORA LYIMO AND MH.PETER KALLAGHE'

PAKULALIA NA KUKALIA KIGODORO NDIYO HAPA''

PAKULALIA NA KUKALIA KIGODORO NDIYO HAPA''

Tuesday, 5 March 2013

FLORA LYIMO FASHION POLICE IN LOVE WITH FRANK GONGA'S CEO OF ICE BLACK MAGIC SAYING" HEBU MSOMENI NA HII WAS JUST KABLA YA PARTY !!

ICE BLACK MAGIC - London SAT 02.03.2013
ICE BLACK MAGIC is a self-explanatory THEMED PARTY that revolves around the MOOD, SETTING, LOOK and FEEL. It is a strict themed-based event that only the required concept brings out the excitement and Entertainment of the Event. The ALL DRESSED IN BLACK PARTY bring the party people together with a certain MAGIC feel of loyalty and belonging after putting together ICE (Jewels/ accessories) with BLACK (Dress) to complete a theme that represents Maturity, Grown and Sexy.

FLORA LYIMO FASHION POLICE .AKIIPA ILE KITU ROHO YAKE INAPENDA,BLACK CAB TO LAFACE CLUB FOR IBM O2/03/2013 " NDO MAANA YAKE RAHA JIPE MWENYEWE WANDUGU"
SAY WHAT !! MBUTA NANGA"



F & F WAKUTANA, FRANK GONGA NA FLORA BAHATI LYIMO"

Thats why I Call This ICE BLACK MAGIC coz when you PUT a BLACK Dress and Accessorize with JEWELS always brings MAGIC that everyone will want to Look at it....... LADIES don't Forget that LBD (Little Black Dress) Always makes you Look SEXY!!! and SEXY!!! and SEXY!!!! EVER!!.......... Do It and Look at Yo! MIRROR and say "No one is SEXIER Than Me" will be there with My CAMERA ON ready 4 U...... - GongaCEO

12 comments:

  1. kweli ulifunikaaaaaaaaaaaaaaaaa...me penda nyie hapo sana..where is your black dress from flora"

    ReplyDelete
  2. Anonymous of 12:07" HANKS SO MUCH ,MY BLACK DRESS IS From HELL BUNNY BLACK
    www.popsoda.co.uk

    ReplyDelete
  3. Hello, all is going nicely here and ofcourse every one is sharing
    facts, that's truly fine, keep up writing.

    Also visit my page - freebies

    ReplyDelete
  4. After I initially left a comment I seem to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now whenever
    a comment is added I receive four emails with the same comment.
    There has to be an easy method you can remove me from that service?
    Kudos!

    Also visit my web blog dominos voucher codes

    ReplyDelete
  5. Amazing things here. I am very happy to see your article.
    Thank you so much and I'm having a look ahead to touch you. Will you please drop me a e-mail?

    my webpage ... Www.christkorner.com

    ReplyDelete
  6. Inspiring quest there. What happened after? Thanks!

    Feel free to surf to my homepage dominos pizza Voucher

    ReplyDelete
  7. I seriously love your blog.. Pleasant colors &
    theme. Did you build this site yourself? Please reply back
    as I'm wanting to create my own personal website and want to find out where you got this from or exactly what the theme is called. Thanks!

    Also visit my homepage: http://facebookmodels.com/index.Php?do=/profile-79659/Info/

    ReplyDelete
  8. It is the best time to make some plans for the future and it is time
    to be happy. I have read this post and if I could I desire to suggest you
    some interesting things or suggestions. Perhaps you can write next articles referring
    to this article. I wish to read more things about it!


    my site freebies uk Online

    ReplyDelete
  9. I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was wondering what all is required to get setup? I'm assuming having a
    blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very web smart so I'm not 100% certain. Any tips or advice would be greatly appreciated. Thank you

    Also visit my page; dominos 2 for 1 vouchers

    ReplyDelete
  10. Thanks designed for sharing such a nice opinion, paragraph
    is fastidious, thats why i have read it completely

    my web blog: presentationhs.org

    ReplyDelete
  11. It's remarkable for me to have a site, which is beneficial designed for my know-how. thanks admin

    Also visit my site; Dominos 50 Off Voucher

    ReplyDelete
  12. With havin so much content and articles do you ever run into any problems of
    plagorism or copyright violation? My site has a lot of unique content I've either authored myself or outsourced but it looks like a lot of it is popping it up all over the internet without my authorization. Do you know any techniques to help prevent content from being stolen? I'd
    definitely appreciate it.

    Visit my blog post: free stuff uk

    ReplyDelete